Fala świetlna LED przewodowa 5 punktowa

Cena: 950,00 zł 950.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw E-ONE służy do świetlnego sterowania ruchem pojazdów w miejscach, gdzie następują zmiany w organizacji ruchu drogowego. Lampy są przejrzyste, tylna powłoka jest koloru czarnego, osnowa pomarańczowa i czarny polipyren. Fala świetlna LED wykonana jest z materiałów odpornych na działanie promieni UV.

Zestaw składa się z 5 lub więcej lamp. Lampy w fali świetlnej maja automatyczny mechanizm dopasowania jasności świecenia (4 stopnie), które można zmieniać w zależności od warunków zewnętrznych, w jakich pracują. Automatyczne ustawienie jasności świecenia wraz z zaawansowana elektronika mikroregulatora gwarantuje minimalne niezbędne zużycie energii, a tym samym długi okres niezakłóconego działania.


Sekwencyjny system działania lamp w połączeniu ze standardowym oznakowaniem miejsc, gdzie występują utrudnienia w ruchu drogowym jest idealnym rozwiązaniem szczególnie w porze nocnej i okresach o ograniczonej widoczności. Zestaw jest prosty w użyciu i łatwy do instalacji. Dla poprawnego funkcjonowania lampy powinny być montowane znakach U21 lub innych słupkach przy pomocy specjalnego uchwytu montażowego.

Europejska dyrektywa 2004/108/WE oraz oznakowanie CE
Zgodny z EN 12352

Dane techniczne

Szerokość 20 cm
Wysokość 36,5 cm
Głębokość 9,5 cm
Waga 0,69 kg każda lampa

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl