Na terenie Warszawy zakupy od 2000 złotych dostarczamy GRATIS Na terenie Warszawy zakupy od 2000 złotych dostarczamy GRATIS Zadzwoń do nas: 606971040 Zadzwoń do nas: 606971040   lub napisz:biuro@nadrogi.pl lub napisz:biuro@nadrogi.pl  Udzielamy przedłużonego terminu płatności dla szół, urzędów i innych instytucji publicznych

Udzielamy przedłużonego terminu płatności dla szół, urzędów i innych instytucji publicznych

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wysokiej jakości radarowe wyświetlacze prędkości

Tradycyjne fotoradary używane od lat w krajach europejskich są obecnie wypierane przez radarowe wyświetlacze wskazujące kierowcom ich aktualną prędkość. Ma to na celu szybkie poinformowanie kierującego pojazdem o złamaniu przez niego przepisów. Wyświetlacz nakazuje mu też zwolnić – takie rozwiązanie ma zatem funkcję pedagogiczną i według badań jest to efektywne oddziaływanie na psychikę kierowców, którzy na skutek wyświetlanych komunikatów ograniczają prędkość, tym samym zwiększając bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Wyświetlacze tego typu powinny być montowane w miejscach, w których prędkość przekraczana jest notorycznie, między innymi na drogach prowadzących przez mniejsze miejscowości i niewielkie zabudowane tereny. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości radarowe wyświetlacze prędkości, które są przeznaczone do pracy w każdych warunkach atmosferycznych i o każdej porze roku.

 

Nowoczesny wyświetlacz prędkości

Proponujemy między innymi radarowe wyświetlacze prędkości, których działanie oparte jest o panele fotowoltaiczne – jest to bowiem rozwiązanie najbardziej ekologiczne z możliwych. Przy braku ładowania urządzenie może działać autonomicznie jeszcze przez 25 dni. Tego typu radar prędkości posiada dwukolorowy wyświetlacz LED, posiadający diody zielone oraz czerwone, dzięki czemu możliwe jest skutecznie przekazanie kierowcy odpowiedniego komunikatu o jego prędkości. Urządzenie posiada zasięg od 10 do 350 metrów.

Dzięki obudowie wykonanej z aluminium lakierowanego proszkowo oraz poliwęglanu wandaloodpornego z filtrem ochronnym UV i filtrem kontrastowym antyrefleksyjnym radar jest odporny na działanie negatywnych czynników atmosferycznych.

Obok tego produktu (MP-DP4) w ofercie znajduje się też radarowy wyświetlacz prędkości o trójkolorowym wyświetlaczu LED (biały, zielony, czerwony). Oprócz wskazania prędkości można też wyświetlać dodatkowy tekst. Urządzenie posiada zasięg do 250 metrów. Oczywiście to nie są jedyne nasze propozycje – jest ich o wiele więcej. Zobacz, jakie radarowe wyświetlacze prędkości znajdziesz w naszej ofercie.

Radarowy wyświetlacz prędkości – cena

Być może zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać właśnie nasz radarowy wyświetlacz prędkości. Cena każdego urządzenia jest dostosowana do polskiego rynku, co oznacza, że większość zarządców dróg będzie mogła dokonać takiego zakupu w celu podniesienia bezpieczeństwa na drogach lokalnych, gminnych i innych. Każdy oferowany radar prędkości charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania – do produkcji zastosowano jedynie wysokogatunkowe materiały oraz elementy techniczne, dzięki czemu wyświetlacz może być eksploatowany nawet przez lata w każdych warunkach środowiskowych, zarówno podczas letnich upałów, jak i zimowych mrozów. Warunki atmosferyczne nie wpływają bowiem na działanie urządzenia.

Nasze produkty wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne, takie jak zastosowanie zasilania za pomocą paneli słonecznych. Cenimy sobie podążanie za nowymi technologiami, dlatego staramy się je regularnie wprowadzać do naszej oferty. Nie da się ukryć, że zamiast tradycyjnych fotoradarów, które obecnie stanowią już przeżytek, lepiej zainwestować w nowoczesny wyświetlacz prędkości, który zdecydowanie zwiększy bezpieczeństwo na drogach.

Wyświetlacz prędkości – niezbędny na drodze

W Polsce najczęstszą przyczyną wypadków jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Statystyki jednoznacznie wskazują, że to właśnie nadmierna prędkość drastycznie zmniejsza bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dlatego właśnie nowoczesny radar prędkości jest niezbędnym rozwiązaniem, które powinno być zastosowane na wszystkich odcinkach dróg, gdzie dotychczas dochodziło do największej ilości wypadków. Z całą pewnością wpłynie to bowiem na poprawę statystyk – komunikat o łamaniu przepisów jest dobrze widoczny dla każdego kierowcy, dlatego właśnie większość decyduje się na zmniejszenie prędkości, co pozwala na poprawę bezpieczeństwa na drodze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl