Zadzwoń do nas: 606971040 Zadzwoń do nas: 606971040  lub napisz:biuro@nadrogi.pl lub napisz:biuro@nadrogi.pl Na terenie Warszawy zakupy od 2000 złotych dostarczamy GRATIS Na terenie Warszawy zakupy od 2000 złotych dostarczamy GRATIS Udzielamy przedłużonego terminu płatności dla szół, urzędów i innych instytucji publicznych

Udzielamy przedłużonego terminu płatności dla szół, urzędów i innych instytucji publicznych

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cenniki do pobrania
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Słupki drogowe do kontroli ruchu

Słupki blokujące powszechnie pojawiają się na parkingach, wzdłuż ulic i chodników oraz przy terenach wyłączonych z ruchu. Zapobiegają wjeżdżaniu samochodów i jednośladów w miejsca do tego nieprzeznaczone oraz kierują pieszych do przejść. W naszej ofercie znalazły się słupki drogowe i przeznaczone do nich łańcuchy, które ułatwiają zachowanie bezpieczeństwa w miejscach, gdzie istnieje duże zagrożenie kolizją lub wypadkiem. Posiadamy zarówno słupki do łączenia łańcuchami, jak i wolnostojące, dlatego jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązania do różnych lokalizacji i zastosowań.

Słupki blokujące i łańcuchowe U-12

Łańcuch stalowy ocynkowany i lakierowany proszkowo - kolor biały - grubość 5 mm Łańcuch stalowy ocynkowany i lakierowany proszkowo - kolor biały - grubość 5 mm
Producent: Widrog
Cena: 16,28 zł (netto: 13,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
metr bieżący
zobacz więcej
Łańcuch stalowy ocynkowany i lakierowany proszkowo - kolor czerwony - grubość 5 mm Łańcuch stalowy ocynkowany i lakierowany proszkowo - kolor czerwony - grubość 5 mm
Producent: Widrog
Cena: 16,28 zł (netto: 13,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
metr bieżący
zobacz więcej
Słupek drogowy U-12b z uszkami-haczykami - fi 60 mm Słupek drogowy U-12b z uszkami-haczykami - fi 60 mm
Cena: 102,30 zł (netto: 83,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Słupek Metalowy Drogowy Chodnikowy Parkingowy U12b u-12b Słupek Metalowy Drogowy Chodnikowy Parkingowy U12b u-12b
Producent: Widrog
Cena: 93,45 zł (netto: 75,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Słupek Metalowy Drogowy Chodnikowy Parkingowy U12c u-12c Słupek Metalowy Drogowy Chodnikowy Parkingowy U12c u-12c
Cena: 177,45 zł (netto: 144,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Słupki drogowe U12b

Słupek drogowy U12b jest dostępny zarówno w formie wolnostojącej, jak i do stworzenia ogrodzenia łańcuchowego. Może więc zapewniać bezpieczeństwo pieszym, wyznaczając właściwą trasę przemieszczania się oraz blokując ruch samochodowy. Posiadamy m.in. słupek drogowy wolnostojący, bez otworów przeznaczonych do zamocowania łańcucha. Słupki znajdują się w miejscach, gdzie są szczególnie mocno narażone na zniszczenie - muszą być więc wykonane z trwałych materiałów. Nasze słupki drogowe U12b są wykonane z wytrzymałego metalu, a dodatkowo ocynkowane, dzięki czemu wyróżniają się tak dobrą odpornością na warunki atmosferyczne, uderzenia itd. Przywiązujemy też dużą wagę do jakości wykończenia, aby słupek przez lata nie wymagał wymiany. Dostępne w naszej ofercie produkty są lakierowane proszkowo, co nadaje im estetyczny wygląd przez długi czas. Odpowiednią widoczność słupków zapewnia umieszczenie czerwonych pasów z folii odblaskowej.

Łańcuchy do słupków blokujących

Posiadamy również słupki drogowe U12b przeznaczone do tworzenia ogrodzeń łańcuchowych. Posiadają specjalne otwory przeznaczone do zamocowania łańcucha, który również znajdziesz w naszej ofercie. Możliwe jest stworzenie ogrodzenia z jednym lub dwoma rzędami łańcucha. Podobnie jak w przypadku słupków wolnostojących, wykończenie proszkowe zapewnia trwałość. Na górze znajdują się kapsle, dzięki którym do środka nie dostaje się woda. Dostępne są różne warianty: mocowanie łańcucha za pomocą skobli lub przez zaczepy - możliwe jest więc zastosowanie jednego łańcucha przechodzącego przez wszystkie słupki lub kilku oddzielnych łańcuchów. Posiadamy słupki blokujące wyposażone w śruby przeznaczone do kontrolowania położenia łańcucha wewnątrz słupka. W naszej ofercie dostępne są także lakierowane proszkowo, ocynkowane łańcuchy.

Słupki drogowe U12c

Słupek drogowy U12c zapobiega wjeżdżaniu pojazdów na chodniki, ścieżki rowerowe i inne tereny, gdzie jest to niewskazane. Należy do najpopularniejszych metod wykorzystywanych do zapewniania bezpieczeństwa uczestnikom ruchu. Dostępne w naszej ofercie słupki drogowe U12c są wykonane z rury stalowej ocynkowanej ogniowo oraz lakierowanej proszkowo, co zapewnia im trwałość i chroni przed uszkodzeniami, mimo narażenia na niekorzystne warunki atmosferyczne. Są grubsze od standardowych słupków blokujących, dlatego sprawdzają się w miejscach, gdzie niezbędne jest solidne zabezpieczenie. Taśma odblaskowa zapewnia im dobrą widoczność, również po zmierzchu lub podczas złej pogody.

Zastosowanie słupków blokujących

Słupek blokujący to jeden z podstawowych elementów oznakowania pionowego. Spełnia jednocześnie rolę ochronną, ostrzegawczą i informacyjną. Ogranicza możliwość ruchu na terenie, który zabezpiecza, dzięki czemu zmniejsza ryzyko kolizji. Dostępne w naszej ofercie słupki drogowe nadają się do kotwienia w podłożu, co zapewnia im stabilność. Solidny materiał wykonania skutecznie zniechęca kierowców do prób wjechania na niedozwolony teren, co zdarza się w przypadku zabezpieczeń wykonanych z PVC. Słupki zapobiegają więc niszczeniu terenów zielonych, parkowaniu w nieprzeznaczonych do tego miejscach oraz stwarzaniu zagrożenia dla pieszych.

W naszej ofercie znajdują się liczne produkty zapewniające bezpieczeństwo na drogach, a wśród nich również słupki blokujące. W razie pytań zapraszamy do kontaktu - pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania do konkretnej lokalizacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl