Karta kontaktowa
Infolinia 606 971 040 E-mail biuro@nadrogi.pl

Próg podrzutowy Salamandra - żółte zakończenie - 420x230x50 mm

Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 109,40 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

109.40
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 88,94 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Opis
wymiary

Długość 420 mm
Szerokość 230 mm
Wysokość 50 mm

kolor żółty wykonane z mieszanki gumowej
waga 3,2 kilograma     zastosowanie wymuszenie obniżenia prędkości

Progi zwalniające stanowią nieodzowny element współczesnej infrastruktury drogowej, mający na celu zwiększenie bezpieczeństwa najbardziej narażonych uczestników ruchu drogowego w obliczu rosnącego natężenia ruchu. Próg podrzutowy Salamandra został wykonany z wytrzymałej mieszanki gumowej, co gwarantuje jego wysoką trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Charakterystyczne żółte zakończenia progu zapewniają wyraźną widoczność z daleka, co jest kluczowe dla skuteczności środków uspokajających ruch.

Progi zwalniające Salamandra to nie tylko skuteczna metoda kontroli prędkości, ale także gwarancja poprawy bezpieczeństwa na drogach. Ich prosty montaż oraz możliwość adaptacji do różnych szerokości dróg sprawiają, że są doskonałym rozwiązaniem zarówno na stałe, jak i tymczasowe zastosowanie na drogach o dużym natężeniu ruchu.

  • Wytrzymała konstrukcja: progi zwalniające Salamandra wykonane z najwyższej jakości mieszanki gumowej zapewniają wytrzymałość i elastyczność. Specjalne wkładki pozwalają dopasować się do nierówności nawierzchni, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo dla pojazdów.
  • Odporność na warunki atmosferyczne: żółte zakończenia progu wykonane są z gumy odpornej na promieniowanie UV, co chroni przed blaknięciem koloru i zapewnia długotrwałą estetykę.
  • Wielofunkcyjność: progi Salamandra występują w różnych wersjach kolorystycznych, także z odblaskową taśmą 3M, co zwiększa ich widoczność w nocy. Końcowe elementy złączone ze sobą tworzą tzw. próg punktowy, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo.
  • Zastosowanie w różnych warunkach: progi Salamandra mogą być wykorzystywane do zabezpieczenia instalacji pod nimi umieszczonych, a także w przypadku dużych obciążeń, np. do zabezpieczenia wag transportowych.
  • Specyfikacje techniczne:

    • Wymiary: 420x230x50 mm
    • Waga: 3,5 kg
    • Kolor: Żółty
    • Otwory montażowe: 3 (brak elementów montażowych w zestawie)

Progi zwalniające Salamandra stanowią kompleksowe rozwiązanie dla poprawy bezpieczeństwa na drogach, zapewniając trwałość, skuteczność i łatwość montażu. Dzięki swojej wysokiej jakości i przystępnej cenie są doskonałą inwestycją w infrastrukturę drogową.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl