Na terenie Warszawy zakupy od 2000 złotych dostarczamy GRATIS Na terenie Warszawy zakupy od 2000 złotych dostarczamy GRATIS Zadzwoń do nas: 606971040 Zadzwoń do nas: 606971040   lub napisz:biuro@nadrogi.pl lub napisz:biuro@nadrogi.pl  Udzielamy przedłużonego terminu płatności dla szół, urzędów i innych instytucji publicznych

Udzielamy przedłużonego terminu płatności dla szół, urzędów i innych instytucji publicznych

SmartPass - budowa aktywnych przejść dla pieszych

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Aktywne przejście dla pieszych SmartPass to inteligentny system aktywnego przejścia dla pieszych, który informuje kierowcę o przechodzącym przez przejście pieszym. System ten poprawia bezpieczeństwo nie tylko pieszych, jest korzystny również dla kierowców.

Komponenty przejścia uzyskały wymagane prawem certyfikaty, aprobaty techniczne i krajowe oceny techniczne. SmartPass to jedyne w Polsce aktywne przejście dla pieszych zgodne z prawem budowlanym oraz rozporządzeniem ministra infrastruktury.

Posiadamy doświadczenie w budowie aktywnych przejść dla pieszych SmartPass, jeśli potrzebują Państwo nowoczesnego rozwiązania zwiększającego bezpieczeństwo ruchu, zachęcamy do kontaktu z nami.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl