Barierka Drogowa U-20 Navigator® ECO z Odblaskami - Dł. 2 Metry
Cena regularna:
245,00 zł
Cena regularna:
199,19 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
|
|
|
|
|
Barierka Drogowa NAVIGATOR® PLUS do tymczasowego wygrodzenia i zarządzania ruchem pieszych oraz kołowym. Modułowa konstrukcja zaprojektowana została w celu maksymalnej widoczności, stabilności i łatwości obsługi w różnorodnych warunkach terenowych i pogodowych. Służy do wytyczania bezpiecznych ścieżek i stref, oznaczania miejsc niebezpiecznych itp.
- Wysokość całkowita: 1000 mm.
- Szerokość (grubość): 50 mm.
- Długość efektywna: 2000 mm.
- Waga jednostkowa: 12 kg.
- Materiał korpusu: polietylen (PE) formowany wtryskowo.
- Materiał podstaw: recyklingowane PVC.
- Klasa odblasku: panel odblaskowy klasy R1 zgodny z normą BS EN 12899-1, wykonany z folii odblaskowej I generacji.
- Wysoka stabilność wiatrowa: bariera jest odporna na przewrócenie w warunkach silnego wiatru, spełnia wymagania normy BS EN 8442.
- Optymalna widoczność: panel odblaskowy z folią odblaskową pierwszej generacji.
- System łączenia modułowego: „pin and hole” (bolec i otwór) umożliwia szybkie i łatwe łączenie wielu barier w ciągłą linię, a także tworzenie kątów.
- Obrotowe podstawy: obrotowe podstawy z PVC, ułatwiają transport, składowanie oraz ustawianie barierki w ciasnych lub nieregularnych miejscach.
- Oszczędność logistyczna: możliwość składowanie do 40 sztuk na jednej standardowej palecie, optymalizuje koszty transportu i magazynowania.
- Mechanizm blokujący: funkcja blokowania elementów podczas składowania i przewozu, minimalizuje ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Barierka drogowa NAVIGATOR® PLUS jest niezbędnym narzędziem w zarządzaniu ruchem pieszym i kołowym w sytuacjach, które wymagają tymczasowego zabezpieczenia, wyznaczenia stref lub kontroli dostępu. Główne przeznaczenie to: tworzenie bezpiecznych barier ochronnych, oznaczanie obszarów robót drogowych krótkoterminowych, wygradzanie placów budowy, zabezpieczania wykopów i tymczasowego wygradzania chodników dla pieszych.
Dane techniczne
| Producent | JSP |
| Model: | Navigator® ECO |
| Długość: | 2000 mm |
| Szerokość: | 50 mm |
| Wysokość: | 1000 mm |
| Kolor: | pomarańczowy (zbliżony do RAL 2008 / Traffic Orange - efektywnie czerwona) |
| Ilość w opakowaniu: | 1 szt. (jednostka logistyczna: paleta 40 szt.) |
| Materiał: | HDPE / PVC |
| Zgodność z normami: | BS8442, EN12899-1, załącznik nr 2 do rozporządzenia ministra infrastruktury (Dziennik Ustaw poz. 2311) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności