Lustro Drogowe Akrylowe U-18a - Średnica 500 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Do czego służy lustro drogowe U-18a? Przeznaczone jest do miejsc, w których widoczność jest ograniczona przez budynki, słupy, drzewa itp. Zapewnia zwiększony kąt obserwacji przy odległości 9–12 m i musi być montowane na wysokości minimum 2,0 m. Akrylowe wykonanie dodatkowo podnosi bezpieczeństwo (brak ryzyka rozbicia) i ułatwia montaż. Spełnia wymagania techniczne określone w Załączniku nr 2 dotyczącym szczegółowych warunków technicznych dla znaków drogowych poziomych i warunki ich umieszczania na drogach.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA Lustra U-18a - Ø 500 mm
| Parametr | Wartość/Opis |
| Oznaczenie BRD | znak U-18a (lustro okrągłe) |
| Średnica lustrzanki | 500 mm |
| Średnica całkowita | 600 mm |
| Zasięg widoczności | 9 – 12 metrów |
| Materiał optyczny | akryl nietłukący |
| Wysokość montażu | minimum 2,0 m od poziomu chodnika/pobocza |
| Elementy odblaskowe | folia odblaskowa typu 2 (czerwona) |
Dane techniczne
| Średnica lustrzanki | 50 cm |
| Średnica całkowita lustra | 60 cm |
| Waga netto/waga brutto | 2,10/3,10 kg |
| Zalecana maksymalna odległość od pojazdu | 18 metrów |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności