Na terenie Warszawy zakupy od 2000 złotych dostarczamy GRATIS Na terenie Warszawy zakupy od 2000 złotych dostarczamy GRATIS Zadzwoń do nas: 606971040 Zadzwoń do nas: 606971040   lub napisz:biuro@nadrogi.pl lub napisz:biuro@nadrogi.pl  Udzielamy przedłużonego terminu płatności dla szół, urzędów i innych instytucji publicznych

Udzielamy przedłużonego terminu płatności dla szół, urzędów i innych instytucji publicznych

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cenniki do pobrania
Opcje przeglądania

Separatory ruchu drogowego

Zachowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym to podstawa – każdemu powinno zależeć na tym, aby ograniczyć ilość nieprzewidzianych i nieprzyjemnych w skutkach sytuacji drogowych. Dlatego właśnie w każdym mieście infrastruktura drogowa powinna być zaprojektowana zgodnie z krajowymi wytycznymi, a potem utrzymywana na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znalazł się więc szereg urządzeń i elementów, które są niezbędne do zagwarantowania bezpieczeństwa zarówno kierowcom, jak i rowerzystom oraz pieszym. Wśród niezbędnych produktów wymienić należy między innymi separatory.

Separatory U-14/ U-25

Separator ruchu drogowego U14e/U25c - biały - 50 cm Separator ruchu drogowego U14e/U25c - biały - 50 cm
Cena: 195,00 zł (netto: 158,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Separator ruchu drogowego U14e/U25c - czerwony - 50 cm Separator ruchu drogowego U14e/U25c - czerwony - 50 cm
Cena: 195,00 zł (netto: 158,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Separator ruchu drogowego U14e/U25c - wys. 80 cm Separator ruchu drogowego U14e/U25c - wys. 80 cm
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Separator ruchu drogowego U14e/U25c - wys. 80 cm Separator ruchu drogowego U14e/U25c - wys. 80 cm
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Separator ruchu drogowego U14e/U25c - wysokość 80 cm Separator ruchu drogowego U14e/U25c - wysokość 80 cm
Cena: 239,00 zł (netto: 194,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Separator ruchu drogowego U14e/U25c - wysokość: 80 cm Separator ruchu drogowego U14e/U25c - wysokość: 80 cm
Cena: 239,00 zł (netto: 194,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Wysokiej jakości separatory U14e

Separatory ruchu drogowego pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo w przestrzeniach dostępnych dla samochodów, motocykli, komunikacji miejskiej, rowerów itd., gdyż zapobiegają wjechaniu pojazdu w miejsce niedozwolone. Separator U14e to fizyczny ogranicznik, dzięki któremu możliwość wystąpienia kolizji pojazdu z innym pojazdem, obiektem lub przeszkodą zostaje zminimalizowana, dlatego ważne jest, aby zaplanować jego użycie w miejskiej infrastrukturze drogowej.

Dostępne w naszym sklepie separatory ruchu drogowego U14e / U25c wykonane są z polietylenu, który charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami – przede wszystkim jest wyjątkowo wytrzymały, co przekłada się na oczekiwaną wieloletnią trwałość. Materiał ten jest odporny na negatywne działanie czynników atmosferycznych, dlatego separatory U14e / U25c mogą być użytkowane zarówno w przestrzeniach zamkniętych (np. na parkingach krytych), jak i w zewnętrznej infrastrukturze drogowej. Odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawia zaś, że nawet w wyniku uderzenia przez pojazd separator U14e / U25c nie zostanie poważnie uszkodzony.

Nasze separatory ruchu drogowego U14e / U25c dostępne są w dwóch kolorach: białym oraz czerwonym. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wykonania separatora w innej barwie, jednak najczęściej nasi Klienci decydują się na ww. propozycje. To dlatego, że tego typu separatory U14e są bardzo dobrze widoczne przez uczestników ruchu drogowego, doskonale spełniają więc swoją rolę w miejskiej infrastrukturze drogowej.

Separatory U14e – zastosowanie

Separatory U14e jako bariery ochronne mogą być stosowane:

  • na parkingach, lotniskach do oddzielania wyznaczonej przestrzeni,
  • jako ograniczniki ruchu,
  • do oznaczenia czasowego lub stałego wyłączenia drogi z użytku,
  • na zawodach sportowych: wyścigach samochodowych lub rowerowych, zawodach biegowych do wyznaczenia trasy,
  • na torach gokartowych do wskazania bezpiecznej drogi jazdy.

Znajdujące się w naszej ofercie separatory ruchu drogowego mogą być łączone szeregowo – bezpośrednio podstawami lub przy wykorzystaniu łączników wciskowych. Ponadto w niektórych sytuacjach poleca się dodatkowe obciążenie separatorów. Można to wykonać poprzez zastosowanie wypełnienia piaskiem lub wodą.

Separator ruchu drogowego dostępny w naszej ofercie występuje w wersjach o różnych parametrach technicznych. Posiadamy dłuższe (128 cm) i krótsze (110 cm) separatory, wszystkie jednak posiadają tę samą szerokość: 40 cm. Jeśli chodzi o wysokość, tutaj mamy do wyboru separatory 50 cm oraz 80 cm. Bardzo często nasi Klienci pytają też o wagę całkowitą takiego elementu, gdyż zależy im na tym, aby był łatwy w transporcie czy przenoszeniu z miejsca na miejsce. Nasze separatory ruchu drogowego U14e / U25c są lekkie – w zależności od modelu waga całkowita wynosi 7 kg, 10 kg lub 10,6 kg.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że separator ruchu drogowego charakteryzujący się wysoką jakością, przekładającą się na bardzo dobre parametry techniczne, jest najlepszym wyborem, jakiego można dokonać, jeśli chodzi o miejską infrastrukturę drogową. Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty poświadczające ich zgodność z krajowymi normami. Ich zastosowanie zagwarantuje wszystkim uczestnikom ruchu bezpieczeństwo w takich miejscach, jak: parkingi wewnętrzne i zewnętrzne, wydzielone przestrzenie na placach, drogi czasowo lub na stałe wyłączone z ruchu, trasy zawodów samochodowych lub rowerowych i wiele innych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl