Blokada Parkingowa Słupek - ocynkowana - na zamek
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
|
Profil pionowy: |
ocynkowana | czerwona folia odblaskowa | |||
| 5,5 kilogramów | na zamek zatrzaskowy | zabezpieczenie miejsca parkingowego, blokowanie przejazdu |
Blokada parkingowa słupek ocynkowana i na zamek to niezawodne narzędzie do rezerwowania oraz zabezpieczania miejsc parkingowych przed nieuprawnionym korzystaniem. Jej konstrukcja zapewnia skuteczne oznakowanie i ochronę wyznaczonych miejsc postojowych.
- Wysokość i waga: blokada ma wysokość 600 mm w pozycji pionowej, co umożliwia widoczne oznakowanie miejsca parkingowego, oraz wysokość 60 mm w pozycji poziomej, co pozwala na swobodny przejazd pojazdów. Waga 5,5 kg sprawia, że blokada jest łatwa do przenoszenia i montażu, jednocześnie zapewniając stabilność po zamocowaniu.
- Solidna konstrukcja: konstrukcja blokady opiera się na profilu pionowym o wymiarach 50x50x3 mm, który jest zaślepiony od góry, co zwiększa jej wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Podstawa o wymiarach 195x195x4 mm wyposażona jest w cztery otwory montażowe o średnicy 13 mm, rozmieszczone w odstępach 150 mm, co ułatwia trwałe i stabilne przymocowanie do podłoża.
- Wytrzymałość i estetyka: blokada parkingowa wykonana jest z ocynkowanej stali, co zapewnia jej odporność na korozję oraz długotrwałe zachowanie estetycznego, srebrnego wyglądu. Odblaskowy czerwony pas ostrzegawczy o szerokości 80 mm, wykonany z folii drogowej I generacji, znacząco poprawia widoczność blokady, co zwiększa bezpieczeństwo na parkingu, zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności.
- Ochrona pojazdów i łatwość użytkowania: odbojnik gumowy z metalową tuleją chroni pojazdy przed ewentualnym uszkodzeniem podczas kontaktu z blokadą. Zamek zatrzaskowy zapewnia bezpieczne zamknięcie blokady, uniemożliwiając dostęp osobom nieupoważnionym. W komplecie znajdują się dwa klucze, co ułatwia zarządzanie dostępem do miejsca postojowego.
Blokada parkingowa słupek ocynkowana i na zamek to trwałe, estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do ochrony miejsc parkingowych. Dzięki wysokiej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, blokada zapewnia skuteczną ochronę oraz długotrwałe użytkowanie, ułatwiając zarządzanie parkingiem i zwiększając bezpieczeństwo na posesji.
Specyfikacja techniczna
- Wysokość: w pozycji pionowej 600 mm / w pozycji poziomej 60 mm.
- Waga: 5,5 kg.
- Profil pionowy: 50x50x3 mm, zaślepiony od góry.
- Podstawa: 195x195x4 mm.
- Otwory montażowe: 4 otwory Ø13 mm w rozstawie 150 mm.
- Wykończenie: cynkowanie galwaniczne - kolor srebrny.
- Odblask: czerwony pas ostrzegawczy 80 mm z folii drogowej I generacji.
- Odbojniki: gumowy z metalową tuleją.
- Zamknięcie: zamek zatrzaskowy, 2 klucze w komplecie.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności