Słupek Aktywny U-5b – Solar LED - fi 600 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słupek Aktywny U-5b jest w pełni zgodny z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. (Załącznik nr 2) oraz wytycznymi GDDKiA dla aktywnych urządzeń BRD. Zastosowanie aktywnego lica z folią II generacji (RA2) oraz diod LED o wysokiej światłości pozwala na zakwalifikowanie urządzenia do montażu na drogach klas A i S, gdzie wymagana jest maksymalna percepcja oznakowania w trudnych warunkach atmosferycznych.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA SŁUPKA U-5B 600 MM
| Kod produktu | 11-6004-02 |
| Średnica znaku C-9 | 600 mm |
| Masa całkowita | 18 kg |
| Zasilanie | solar LED (autonomiczne) |
| Materiał korpusu | HDPE (polietylen wysokiej gęstości) |
| Odblaskowość | folia odblaskowa II generacji (RA2) |
Słupek aktywny U-5b jest niezbędny dla zwiększenia bezpieczeństwa w miejscach o niedostatecznym oświetleniu ulicznym oraz na odcinkach dróg, gdzie dochodzi do częstych najechań na wyspy dzielące. Urządzenie drastycznie podnosi poziom bezpieczeństwa biernego dzięki elastycznej konstrukcji HDPE. Zastosowany w tym modelu panel solarny posiada unikalną, matową strukturę powłoki, która zapobiega powstawaniu tzw. odblasków lustrzanych mogących oślepiać kierowców w słoneczne dni, jednocześnie zachowując o 15% wyższą sprawność ładowania przy niskim kącie padania promieni słonecznych (jesień/zima). Korpus słupka aktywnego U-5b w podstawie 400x300 mm ma wzmocnione gniazda montażowe, zapobiegające pękaniu tworzywa przy silnym dokręceniu śrub mechanicznych. Lico znaku C-9 posiada bezszwową strukturę odblasku, a diody LED są osadzone w hermetycznych kapsułach, dzięki czemu nie kondensuje się para wodna, która skorodowałaby ścieżki zasilające.
Dane techniczne
| Średnica znaku | ø 600 mm |
| Wysokość | 1300 mm |
| Źródło światła | LED |
| Kolor światła | żółty |
| Źródło zasilania | panel fotowoltaiczny 40 W |
| Kolor | żółty |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności